مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فرآورده‌های لبنی:

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فرآورده‌های لبنی:

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فرآورده‌های لبنی:

“ساداتی‌نژاد” دارای دانش و تجربه لازم برای رفع مشکلات بخش کشاورزی است

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فرآورده‌های لبنی، ساداتی نژاد دارای دانش، تجربه فنی و روحیه مبارز و جهادی برای رفع چالش‌های بخش کشاورزی است که همگی این ویژگی‌ها او را به فردی شایسته برای وزارت جهاد کشاورزی تبدیل می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجتمع شیر و گوشت دامدشت” «امیر آزمون» روز شنبه در خصوص پیشنهاد «سید جواد ساداتی نژاد» به عنوان وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: از آنجا که وی به مدت یک سال و نیم بواسطه حضور در ریاست کمیسون کشاورزی در بطن جریان کشاورزی ایران قرار دارند، بسیار عالمانه و آگاهانه در حال مدیریت چالش‌های پیش رو است.

او ادامه داد: ساداتی نژاد از بدنه وزارت جهاد بوده و به این دلیل اثرگذاری مضاعفی بر فعالیت‌ها دارد؛ همچنین با توجه به منش و اخلاق و مدیریت هنرمندانه، بسیاری از افراد وزارت را با خود همراه کرده‌ و این موضوع برای اثرگذاری بر سفره مردم و امنیت غذایی، برگ بنده محسوب می‌شود.

آزمون درباره اولویت‌های کاری وزیر جهاد کشاوزی بیان کرد: به دلیل تلاطم نسبی در بازار لبنیات، پیشنهاد می‌کنم ثبات در زنجیره شیر یکی از اولویت‌های ایشان در وزارتخانه باشد و این موضوع اگر به ثبات برسد و مدیریت یکپارچه داشته باشد، بسیار موفق خواهد بود.

او تصریح کرد: توجه به سایر زنجیره‌ها مانند گوشت قرمز و سفید و مرغ و تخم مرغ که امروزه سهمشان در سفره مردم بسیار کمرنگ و کوچک شده نیز از حیث سلامت و امنیت غذایی بسیار مهم است.

به گفته آزمون، ساداتی نژاد در طول دوره فعالیتش در مجلس ورود بسیاری به حوزه شیر داشته و نگران سلامت مردم بوده است که نشان می‌دهد این موضوع در دوران وزارت او نیز از مسائل اولویت‌دار خواهد بود.

این فعال بخش خصوصی اظهار کرد: امیدوارم وی بتواند گامی هرچند کوچک برای توسعه پایدار کشاورزی مانند ایجاد سرمایه‌گذاری ثابت، اصلاح ژنتیک، نهاده‌ها ، شیر و پروتئین ها داشته باشد که این مهم به ابزار و نیروهای کمکی بسیار قوی نیاز دارد.

اشتراگ گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *